Gjirokastër, një person tenton t’i japë fund jetës te ‘Ura e Lumit’


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një person në Gjirokastër ka tentuar të vetëvritet. Policia thotë se 34-vjeçari V.G, banues në Gjirokastër, në kushtet e gjendjes depresive tentoi t’i jepte fund jetës. Ngjarja ndodhi në lagjen ’18 Shtatori’ te vendi i njohur si ‘Ura e Lumit’. Pas ndërhyrjes së policisë, ky person mori mjekim në spital dhe u largua për në banesë.

©ArgjiroLajm.net