Gjendet një trup i pajetë në Sarandë

Gjendet një trup i pajetë në Sarandë

Një person është gjetur i mbytur në një kanal në Vrion, bashkia Finiq, mbrëmjen e sotme. Trupi i pajetë është parë nga kalimtarët të cilët kanë njoftuar menjëherë policinë. Trupi…

Gjirokastër, përmbyllet operacioni “Drino 2”

Gjirokastër, përmbyllet operacioni “Drino 2”

Policia e Gjirokastrës njofton se është përmbyllur operacioni “Drino 2”, që u zhvillua nga data 30 nëntor deri më 17 dhjetor. Në operacion morën pjesë Shqipëria, Austria, Kroacia, Sllovenia, Bosnje Hercegovina,…

Athinë, shqiptari arratiset nga rajoni i policisë

Athinë, shqiptari arratiset nga rajoni i policisë

Një shqiptar është arratisur nga një burg në Greqi. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, rreth orës 04:20 në një rajon policie në Menidhi, ku i arrestuari ndodhej në qelitë e…

Vidhet një tjetër banesë në Gjirokastër

Vidhet një tjetër banesë në Gjirokastër

Një tjetër rast vjedhje është shënuar në Gjirokastër. Policia thotë se gjatë natës, në fshatin Qesarat, është vjedhur banesa e shtetasit S.Z., vjeç 58. Po punohet për identifikimin dhe gjetjen…

Gjirokastër, aksident te ‘Ura e Lumit’

Gjirokastër, aksident te ‘Ura e Lumit’

Një aksident ka ndodhur në Gjirokastër në vendin e njohur si ‘Ura e Lumit’. Policia thotë se u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër për…

Të tjera

  • Lifestyle
  • Pikante
  • Paparazzi
  • Planet
  • Sport